Rekrutacja 2024/2025

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 w Gorlicach, ul. Władysława Jagiełły 9 informuje, iż od 1 marca 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja na wolne miejsca do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 dla dzieci w wieku 3 – 6 lat. Zapisy trwają od 1 marca do 15 marca 2024 r.

Powitanie Wiosny!

Powitanie Wiosny to nie tylko pierwszy dzień wiosny, to także Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Zespołu Downa.

Mieszko I - teatr żywego aktora

We środę - 6 marca, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie w naszym przedszkolu - gościliśmy teatr żywego aktora Blaszany Bębenek, który przedstawił spektakl pt. „Mieszko I". Dzieci miały okazję uczestniczyć w niezwykłej podróży przez historię Polski, poznając losy pierwszego historycznego władcy naszego kraju.

Wycieczka do Regietowa

Wycieczka do Regietowa, która odbyła się 8 lutego, była niezapomnianym przeżyciem dla dzieci z naszego przedszkola. W malowniczym, zimowym otoczeniu, na bryczkach zaprzężonych w konie huculskie, dzieci z uśmiechem i rumieńcem na twarzach mogły podziwiać piękne zimowe krajobrazy.

Bal karnawałowy

Bal Karnawałowy w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Gorlicach był wyjątkowym wydarzeniem, które wzbudziło radość i entuzjazm zarówno wśród dzieci, jak i personelu przedszkola.

Bal karnawałowy

W naszym przedszkolu bal odbędzie się w czwartek 1 lutego 2024 r. Prosimy o przygotowanie dla dzieci dowolnych strojów karnawałowych.

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością, pysznym posiłkiem. Dlatego w naszym przedszkolu ,,Dzień Babci i Dziadka" obchodzony jest co roku, by dzieci w szczególny sposób mogły okazać swoim starszym członkom rodziny szacunek, wdzięczność oraz zacieśnić więzi rodzinne.

Spotkania Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia są bez wątpienia jednymi z najbardziej uroczych i oczekiwanych świąt, które budzą radość zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. To wyjątkowy czas pełen magii, ciepła i wspólnego dzielenia się miłością.

Ubieranie choinki w Urzędzie Miejskim

W dniu dzisiejszym delegacja dzieci z naszego przedszkola wzięła udział w akcji ubierania choinki  w Urzędzie Miejskim. Własnoręcznie wykonanymi ozdobami wspólnie z Zastępcą Burmistrza Miasta Gorlice Panem Łukaszem Bałajewiczem oraz Sekretarzem Panem Danielem Janeczkiem dekorowały żywą, wysoką jodłę.