Aktualności/Galeria zdjęć

Przejdź do - TAK BAWILIŚMY SIĘ NA ANDRZEJKACH
28 listopada 2019

TAK BAWILIŚMY SIĘ NA ANDRZEJKACH

W dniu dzisiejszym nasze Przedszkolaki przeniosły się w krainę magii.

Impreza przebiegała w niezwykle magicznym nastroju. Tajemniczy wystrój sali, opowieści Czarodziejki na temat zwyczajów w dniu Świętego Andrzeja wprowadziły dzieci w charakterystyczny klimat.

Pomysłów na andrzejkowe wróżby było całe mnóstwo! Podekscytowane dzieci z radością odkrywały sekrety losu. Wszystko jednak z przymrużeniem oka, przecież to tylko zabawa. Dzieci miały również okazję potańczyć w rytm różnych hitów dziecięcych z miotłą Czarownicy.

To było niezwykłe, magiczne spotkanie, pełne wrażeń i z pewnością pozostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków.

25 listopada 2019

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie.  Pluszowe misie  w dniu dzisiejszym opanowały nasze przedszkole. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

„Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci" - każdy przedszkolak ma swojego ukochanego misia, bez którego nie wyobraża sobie dobrze udanego dnia. Dlatego właśnie dziś świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia.