Grupa II - rok 2019/2020

drzewka pachną wokół,

pora na kolacje

najważniejszą w roku…

W dniu dzisiejszym w grupie II i III odbyły się kolejne spotkania w ramach projektu „Czy wy wiecie, czy nie wiecie, że o przyrodę sami troszczyć się możecie”.

Temat spotkania to „Słuchajcie chłopcy oraz dziewczęta, jak przygotować kartki na święta Bożego Narodzenia”. Poprzez literaturę, ilustracje pani bibliotekarka wprowadziła dzieci w klimat radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Dzieci utrwaliły sobie wiadomości dotyczące tradycji świątecznych- poznały różne sposoby składania świątecznych życzeń. Projektowały kartki świąteczne wykorzystując materiały z recyklingu. Podczas zabawy z piłką- składały sobie życzenia świąteczne. Na zakończenie dzieci zaprezentowały Pani Małgosi krótki program artystyczny, który przygotowały na spotkanie z Mikołajem.