Bal Karnawałowy w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Gorlicach był wyjątkowym wydarzeniem, które wzbudziło radość i entuzjazm zarówno wśród dzieci, jak i personelu przedszkola. To kolorowe i pełne energii wydarzenie odbyło się w przepięknie udekorowanej sali, która promieniała radością i karnawałowym klimatem.

Przedszkolaki już od rana przybyły do przedszkola w niesamowitych kostiumach. Małe księżniczki, superbohaterowie, piraci i postacie z ulubionych bajek stanowiły kolorową mozaikę, dodając magii karnawałowego charakteru wydarzenia. Dzieci świeciły radością, dumnie prezentowały swoje stroje. Prezentowana muzyka mechaniczna pobudzała dzieci do tańca i śpiewu. Ważnym elementem balu było również wspólne zabawy integracyjne, które umożliwiły maluchom jeszcze lepsze poznanie się nawzajem i stworzenie przyjaznej atmosfery. Playlista przygotowana przez nauczycieli, pełna najbardziej energetycznych i ulubionych piosenek dzieci, pobudzała do tańca i śpiewu."

W trakcie Balu Karnawałowego dzieci miały okazję uczestniczyć w niezwykłym pokazie iluzji przygotowanym przez czarodziejkę Panią Madzię. W trakcie pokazu czarodziejka zaprosiła nawet kilka dzieci do udziału w niektórych iluzjach, co wzbudziło dodatkowe emocje i śmiech. Dzieci z fascynacją obserwowały, jak przed ich oczami działy się rzeczy, które wydawały się niemożliwe. Ten karnawałowy pokaz iluzji stał się niezapomnianym doświadczeniem, które wzbogaciło atmosferę balu o element magii i tajemnicy.

Bal Karnawałowy pozostawił niezapomniane wrażenia zarówno u dzieci, jak i dorosłych. To wydarzenie nie tylko umożliwiło dzieciom rozwijanie swoich zdolności artystycznych, ale przede wszystkim wprowadziło wesoły i magiczny nastrój, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.