Uroczyste zakończenie przedszkola

“To ostatnie dni w przedszkolu, to ostatni raz, gdy jesteśmy tutaj razem, pożegnania nadszedł czas”

21.06.2022 w grupie ,,Krasnali” odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną. Dzieci zaprezentowały okolicznościowy program artystyczny. W przygotowanie uroczystości starszaki włożyły wiele pracy,
a wszyscy obecni rodzice docenili ich trud gromkimi brawami. Po części artystycznej Pani Dyrektor pożegnała wychowanków życząc dzieciom wielu sukcesów w szkole oraz wręczając dyplomy ukończenia przedszkola i upominki. Dzień był pełen wzruszeń, lecz na osłodę zakończony słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Panie kucharki, za co DZIĘKUJEMY!

Życzymy wszystkim dzieciom wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas i o swoim przedszkolu.

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za współpracę, za wszelkie działania wspierające nasze przedszkole, za zrozumienie oraz zaangażowanie.