Przejdź do treści
Przedszkole Nr 1
2
3
4
5
6
7
8
9
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w przedszkolu to specjalne święto, które obchodzi się na całym świecie. Jest to wyjątkowy dzień, poświęcony wszystkim dzieciom, ich radości, zabawie i edukacji.

Spotkanie z Wiesławem Drabikiem

Spotkanie z Wiesławem Drabikiem

Bieżący tydzień rozpoczęliśmy spotkaniem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach z autorem książek dla dzieci. Wiesław Drabik rozpoczął spotkanie od krótkiej prezentacji o sobie. Opowiadał o swojej pracy jako pisarz, inspiracjach do tworzenia książek dla dzieci i dlaczego uwielbia pisać dla najmłodszych czytelników.

Poznajemy zawód kucharza

Poznajemy zawód kucharza

Realizując tematykę tygodnia w piątek 12.05.2023 zaprosiliśmy Panią Małgosię – kucharkę przygotowującą pyszne posiłki w naszym przedszkolu, by opowiedziała nam  o swojej pracy, obowiązkach i pasji do gotowania.

Blaszany Bębenek - teatr żywego aktora

Blaszany Bębenek - teatr żywego aktora

Blaszany Bębenek to niezwykle interesujący teatr żywego aktora, który gościł w dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu. Dzieci obejrzały w wykonaniu aktorów przedstawienie pt. Wernyhora- baśń ukraińska.

,,Dobre maniery” – konkurs recytatorski

,,Dobre maniery” – konkurs recytatorski

Dnia 24 kwietnia 2023 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Dobre maniery". Wydarzenie miało na celu zachęcenie dzieci do kultywowania pozytywnych zachowań w kontaktach z innymi ludźmi.

Sprzątanie Świata

Sprzątanie Świata

Akcja Sprzątania Świata to globalna inicjatywa, która ma na celu propagowanie idei dbania o środowisko naturalne poprzez organizowanie corocznych sprzątań w różnych miejscach na całym świecie.

52764