Zakończenie Roku Przedszkolnego

W ostatnich dniach dzieci z grupy Smerfów i Krasnali uczestniczyły w uroczystym zakończeniu roku przedszkolnego oraz pożegnaniu przedszkolaków kończących swoją edukację przedszkolną.

Dzień Dziecka 2024

Dzień Dziecka w przedszkolu to wyjątkowe święto, obchodzone na całym świecie, dedykowane dzieciom, ich szczęściu, zabawie i edukacji. To dzień, który podkreśla znaczenie praw dziecka, takich jak prawo do opieki, nauki, bezpieczeństwa i rozrywki.

Piknik w Parku Miejskim

Przedszkolaki z grupy integracyjnej wzięły udział w pikniku integracyjnym, który odbył się w Parku Miejskim z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie to było połączone z XIV Dniem Osób z Niepełnosprawnościami oraz Gorlickim Dniem Rodziny, co uczyniło je szczególnie wyjątkowym i pełnym różnorodnych atrakcji.

Dzień rodzinny w naszym przedszkolu.

Nasze przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na przygotowane uroczystości z okazji ich święta. Podczas spotkań mali aktorzy zaskakiwali swoimi umiejętnościami teatralnymi, odgrywając zabawne sytuacje z codziennego życia, recytując wiersze.

Wspólna droga przez historię!

Szanowni Państwo - zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie! Potrzebujemy prześcieradeł - białych, starych, poplamionych - liczy się dla nas każde możliwe wsparcie i każda jedna sztuka!

Wyciskamy witaminki

Dzieci z naszego Przedszkola miały okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnej twórczości pod nazwą „Wyciskamy witaminki”.

Życzenia Świąteczne!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, pogody ducha oraz wzajemnej życzliwości.