W dniu dzisiejszym -14 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Najmłodsze przedszkolaki też miały swoje święto - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA . Krasnale z grupy III podczas występu artystycznego podziękowały swym nauczycielom oraz innym pracownikom przedszkola za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość. Wręczyły również własnoręcznie przygotowane laurki. Po występie starszaków najmłodsze przedszkolaki z grupy Misie  zaprezentowały krótki program artystyczny. Śpiewając i recytując wiersze zachwyciły publiczność. W dalszej części dzieci nowo przyjęte do przedszkola złożyły uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor symbolicznym ołówkiem pasowała każdego na Przedszkolaka.