Mikołaj w naszym przedszkolu

We wtorek, 6 grudnia do naszego przedszkola zawitał wyjątkowy gość, na którego dzieci czekały niecierpliwie cały rok.

Przedszkolaki długo przygotowywały się na przybycie Świętego Mikołaja – uczyły się wiersza, piosenki oraz tańca Jingle Balls. Wszyscy przyszli w tym dniu do przedszkola ubrani na czerwono,
z mikołajkowymi czapeczkami na głowach.

I w końcu nadeszła ta upragniona chwila. Dzieci usłyszały dźwięk dzwonków i znany odgłos: ho ho ho, sygnalizujący nadejście Świętego Mikołaja. Przedszkolaki z uśmiechem a nawet rumieńcem na twarzy powitały wierszem i piosenką długo oczekiwanego gościa.

Spotkanie z  Mikołajem minęło w magicznej atmosferze i przyniosło wszystkim wiele radości. Każdy przedszkolak został obdarowany prezentem. Na koniec wykonaliśmy wspólne zdjęcie z Mikołajem, które będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania.