Świąteczne Spotkania

Boże Narodzenie przychodzi cichutko.

Posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko…”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w naszym przedszkolu nastał ten cudowny dla wszystkich czas - Boże Narodzenie. Dzieci z wszystkich grup zaprosiły swoich rodziców na Świąteczne Spotkania. Nastrojowa dekoracja sprawiła, że świąteczna atmosfera zapanowała w całym przedszkolu. Wspaniałym momentem było wspólne spotkanie dzieci i personelu całego przedszkola, śpiewanie kolęd, w które dzieci wkładały swoje całe malutkie serduszka. Na zakończenie wszyscy życzyli sobie nawzajem zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.