Spotkanie Wiosenno - Wielkanocne

Wielkanoc i powitanie wiosny to dwa wyjątkowe święta, które są doskonałą okazją do świętowania w przedszkolu. Dzieci uwielbiają takie wydarzenia, ponieważ mają szansę nauczyć się nowych rzeczy, wziąć udział w różnych aktywnościach i zabawach oraz po prostu dobrze się bawić.

Z tej też to okazji 28 marca w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Gorlicach odbyło się Spotkanie Wiosenno – Wielkanocne, przygotowane przez najstarszych przedszkolaków- grupę Krasnali. Wśród zaproszonych gości byli zastępca Burmistrza Miasta Gorlice Pan Łukasz Bałajewicz, zastępca kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Pani Lidia Foltyn, pracownicy przedszkola oraz dzieci z pozostałych grup.

Wszyscy goście zostali powitani uśmiechem i serdecznością. W trakcie przedstawienia przedszkolaki pokazały swoje umiejętności taneczne i wokalne. Tańce były dynamiczne i pełne radości, a piosenki były zaśpiewane z dużą werwą i entuzjazmem. Dzieci zaprezentowały także wiersze związane  z tradycjami wielkanocnymi. Na zakończenie złożyły wszystkim zebranym świąteczne życzenia i wręczyły wykonane na zajęciach stroiki wielkanocne.

Przedstawienie było nie tylko świetną zabawą dla dzieci, ale również okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością oraz podniesienia poczucia własnej wartości.

Wszyscy zaproszeni goście byli pod wrażeniem wspaniałej atmosfery, którą stworzyły dzieci z grupy Krasnali oraz profesjonalizmu i zaangażowania personelu przedszkola.