,,Dobre maniery” – konkurs recytatorski

Dnia 24 kwietnia 2023 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Dobre maniery". Wydarzenie miało na celu zachęcenie dzieci do kultywowania pozytywnych zachowań w kontaktach z innymi ludźmi.

W konkursie wzięło udział 17 dzieci w wieku 3-6 lat. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wspaniałe wiersze na temat dobrych manier, pokazując swoje zdolności recytatorskie oraz znajomość zasad dobrego zachowania. Po zaciętej rywalizacji, jury zdecydowało o nagrodzeniu wszystkich uczestników konkursu. Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek i dyplom za udział w wydarzeniu. Dzieci były bardzo szczęśliwe z okazji uczestnictwa w konkursie i wykazania swoich umiejętności przed przedszkolną społecznością.

Konkurs recytatorski "Dobre maniery" był wspaniałą okazją do propagowania pozytywnych wartości wśród dzieci oraz do integracji społeczności przedszkolnej. Mamy nadzieję, że wydarzenie to przyczyniło się do zwiększenia świadomości najmłodszych o znaczeniu dobrych manier w życiu codziennym.