Wizyta Mikołaja w przedszkolu

,,6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia to data, kiedy dzieci z niecierpliwością wypatrują niezwykłego gościa – ,,Świętego Mikołaja”.

Wszystkie przedszkolaki już od samego rana  spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „mikołajowych dzwoneczków”. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i przyjechał do przedszkola z workami pełnymi prezentów.

Dzieci powitały gościa tańcem i piosenką. Święty Mikołaj, usiadłszy na specjalnym fotelu, zaczął rozmawiać z dziećmi, pytał o ich imiona, sprawdzał, czy były grzeczne, a także wręczał upominki.
Na koniec zrobiliśmy zdjęcia z Mikołajem, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Całe spotkanie było pełne uśmiechu, radości i magii świąt, pozostawiając dzieci w przedszkolu z niezapomnianymi wspomnieniami i wielką dawką świątecznego ducha.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!