Spotkania Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia są bez wątpienia jednymi z najbardziej uroczych i oczekiwanych świąt, które budzą radość zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. To wyjątkowy czas pełen magii, ciepła i wspólnego dzielenia się miłością. W przedszkolu, gdzie dzieci spędzają wiele godzin, organizowanie spotkań z rodzicami podczas tego magicznego okresu staje się wyjątkową okazją do budowania wspólnych chwil i wzmacniania więzi rodzinnych.

Tak i w tym roku, dzieci ze wszystkich grup zaprosiły swoich rodziców na Świąteczne Spotkania. Dzieci z dumą prezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas przygotowań do świąt. Wspaniałym momentem było też wspólne spotkanie dzieci i personelu całego przedszkola, śpiewanie kolęd, w które dzieci wkładały swoje całe malutkie serduszka.

Na zakończenie tych uroczych spotkań, dzieci złożyły swoje serdeczne życzenia świąteczne.