Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością, pysznym posiłkiem. Dlatego w naszym przedszkolu ,,Dzień Babci i Dziadka" obchodzony jest co roku, by dzieci w szczególny sposób mogły okazać swoim starszym członkom rodziny szacunek, wdzięczność oraz zacieśnić więzi rodzinne. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, grupa młodsza zaprezentowała program słowno- muzyczny, natomiast grupy starsze wystawiły ,,Jasełka”. Na koniec uroczystości przedszkolaki złożyły życzenia zaproszonym gościom, wręczyły upominki i zaprosiły babcie i dziadków na słodkie ciasteczko i ciepłą herbatkę.

To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.