Przejdź do treści
Przedszkole Nr 1
2
3
4
5
6
7
8
9
Przejdź do stopki

Wycieczka do Regietowa

Wycieczka do Regietowa

Treść

Wycieczka do Regietowa, która odbyła się 8 lutego, była niezapomnianym przeżyciem dla dzieci z naszego przedszkola. W malowniczym, zimowym otoczeniu, na bryczkach zaprzężonych w konie huculskie, dzieci z uśmiechem i rumieńcem na twarzach mogły podziwiać piękne zimowe krajobrazy: pokryte śniegiem lasy, góry czy malownicze domy, co wzbudzało wiele zachwytu. Te widoki z pewnością zostaną na długo w pamięci każdego uczestnika.

Po emocjonującej przejażdżce, zatrzymaliśmy się w Karczmie Hulanka. Tam dzieci miały okazję do chwili odpoczynku i delektowania się regionalnymi specjałami, takimi jak naleśniki z bitą śmietaną. Atmosfera karczmy, przytulne wnętrze i smakowite danie sprawiły, że dzieci poczuły się jak w bajce.

Po smakowitym posiłku, dzieci mogły również cieszyć się zabawą na śniegu na pobliskim placu zabaw. Śnieg zawsze stanowi dla dzieci olbrzymią frajdę oraz niezliczone możliwości do zabawy i tworzenia różnych aktywności.

Cała wycieczka do Regietowa była nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałą okazją do nauki i poznawania nowych rzeczy. Dzieci miały szansę na aktywność na świeżym powietrzu, kontakt z przyrodą oraz poznanie lokalnej kultury i tradycji. To wartościowe doświadczenie na pewno zostanie zapamiętane na długo i może stać się inspiracją do dalszych przygód i odkryć.

Wycieczka została sfinansowana przez Radę Rodziców, która pozyskała środki poprzez organizowany na terenie przedszkola kiermasz świąteczny. Dzięki takiej inicjatywie dzieci mogły cieszyć się niezapomnianymi doświadczeniami, co na pewno przyczyniło się do wzbogacenia ich życia i wspomnień związanych z przedszkolem.

76729