Przejdź do treści
Przedszkole Nr 1
2
3
4
5
6
7
8
9
Przejdź do stopki

„Nasza Rodzina razem się trzyma!"

„Nasza Rodzina razem się trzyma!

Treść

Dnia 25 marca 2024 roku dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w podsumowaniu IV edycji Konkursu Plastycznego zatytułowanego "Nasza Rodzina razem się trzyma!". Konkurs ten został zorganizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu, Filia w Gorlicach.

W konkursie wzięło udział kilkanaście dzieci z naszego przedszkola. Jedną z naszych koleżanek, Igę, szczególnie doceniono, przyznając jej wyróżnienie. Pozostali uczestnicy konkursu także zasłużyli na wyrazy uznania, otrzymali pisemne podziękowanie w postaci dyplomu, który będzie miłą pamiątką z udziału w wydarzeniu. Dodatkowo, każde dziecko zostało obdarowane drobnym upominkiem w postaci książeczki.

Takie gesty sprawiają, że uczestnictwo w konkursie staje się nie tylko okazją do wykazania się talentem, ale także buduje poczucie wartości i docenienia własnych wysiłków.

Konkurs "Nasza Rodzina razem się trzyma!" nie tylko dostarczył radości i satysfakcji naszym przedszkolakom, ale także zwrócił uwagę na istotę wspólnego spędzania czasu w rodzinie oraz na potrzebę pielęgnowania więzi między jej członkami. Dzięki inicjatywom takim jak ta, dzieci mają okazję nie tylko rozwijać swoje talenty artystyczne, ale także zgłębiać wartości rodzinne i społeczne, które stanowią fundament ich przyszłego rozwoju.

76720