Piknik w Parku Miejskim

Przedszkolaki z grupy integracyjnej wzięły udział w pikniku integracyjnym, który odbył się w Parku Miejskim z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie to było połączone z XIV Dniem Osób z Niepełnosprawnościami oraz Gorlickim Dniem Rodziny, co uczyniło je szczególnie wyjątkowym i pełnym różnorodnych atrakcji. Na parkowej scenie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Z wielkim zaangażowaniem zaśpiewały radosne piosenki, pokazały swoje zdolności taneczne. Kulminacyjnym punktem występu była interpretacja muzyczna utworu "Walc Kwiatów". Przedszkolaki grając na instrumentach perkusyjnych, stworzyły harmonijny akompaniament, który doskonale współbrzmiał z melodią walca. Ta wyjątkowa chwila była nie tylko dowodem ich talentu, ale także pięknym przykładem integracji i współpracy.

Wydarzenie w Parku Miejskim stało się wspaniałą okazją do wspólnego świętowania, zacieśniania więzi oraz promowania wartości takich jak tolerancja, akceptacja i wzajemne wsparcie. Piknik integracyjny z okazji Dnia Dziecka, XIV Dnia Osób z Niepełnosprawnościami oraz Gorlickiego Dnia Rodziny pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, jako dzień pełen radości, uśmiechu i wzruszeń.

fot. UM Gorlice