Dzień rodzinny w naszym przedszkolu.

Nasze przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na przygotowane uroczystości z okazji ich święta. Podczas spotkań mali aktorzy zaskakiwali swoimi umiejętnościami teatralnymi, odgrywając zabawne sytuacje z codziennego życia, recytując wiersze. Nie zabrakło również tańców i śpiewów. Na zakończenie uroczystości dzieci złożyły swoim rodzicom życzenia wręczając mały upominek przygotowany z pomocą nauczycieli. Każde dziecko, z lekkim rumieńcem na twarzy, podchodziło do swoich rodziców, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność. To były wzruszające chwile, pełne uścisków i pocałunków.

Cała uroczystość była nie tylko wspaniałym przeżyciem dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Była to okazja do wspólnego świętowania, spędzenia czasu razem i wyrażenia wzajemnej miłości i wdzięczności. Takie chwile są bezcenne i na długo pozostają w pamięci, przypominając o tym, jak ważne są relacje rodzinne i wspólne celebrowanie ważnych momentów w życiu.