Zakończenie Roku Przedszkolnego

Minął przedszkolny okres wesoły

i trzeba będzie iść do tej szkoły.

Tu były klocki, misie, zabawki

tam tylko lekcje i twarde ławki.

W ostatnich dniach dzieci z grupy Smerfów i Krasnali uczestniczyły w uroczystym zakończeniu roku przedszkolnego oraz pożegnaniu przedszkolaków kończących swoją edukację przedszkolną. Na tę wyjątkową okazję zaproszono również rodziców.Ceremonię otworzyła dyrektor przedszkola, pani Dorota Makowska, serdecznie witając wszystkich zebranych. Starszaki miały okazję zaprezentować umiejętności zdobyte w ciągu roku, a ich występy były pełne radości, zaangażowania i talentu, kształtowanego pod okiem nauczycieli.

Po występach, dyrektor wygłosiła przemówienie, gratulując wszystkim dzieciom ich osiągnięć i wręczając dyplomy oraz upominki. Podziękowała także nauczycielom i pozostałym pracownikom przedszkola za ich trud i oddanie. Podkreśliła również, jak istotne jest wsparcie rodziców w rozwoju przedszkolaków.

Rodzice mieli także możliwość wyrażenia swojej wdzięczności nauczycielom i personelowi przedszkola za ich profesjonalizm i zaangażowanie.

Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem, który stał się okazją do rozmów i integracji wszystkich uczestników.