Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy czas, w którym wszyscy pracownicy oświaty są otoczeni szczególną wdzięcznością i uznaniem za swoje codzienne wysiłki. Nasze przedszkolaki z grupy III z radością dołączyły do tych podziękowań, wyrażając swoją miłość i wdzięczność wobec ukochanych pań oraz wszystkich pracowników przedszkola. Dzieci doceniły uśmiech, życzliwość oraz trud, jaki wkładany jest w ich wychowanie i codzienną opiekę. Nie zapomniały także o ważnych aspektach życia przedszkolnego – czystych salach, wszelkich naprawach, a także smacznych posiłkach, które codziennie pojawiają się na ich talerzach.

Podziękowania wybrzmiały w formie pięknych wierszy, radosnych piosenek oraz pełnych energii tańców, które mali artyści przygotowali specjalnie na tę uroczystość. Wzruszająca część artystyczna była dowodem na to, jak wiele radości i wdzięczności dzieci mają do przekazania swoim opiekunom.

Po występie, głos zabrała pani dyrektor Dorota Makowska, która wyraziła swoje głębokie podziękowania dla całego zespołu przedszkola. Podkreśliła, jak wielkie znaczenie ma serce wkładane w codzienną pracę, kreatywność, entuzjazm oraz zawsze obecny uśmiech na twarzy. To właśnie te cechy sprawiają, że przedszkole jest miejscem, w którym każde dziecko czuje się wyjątkowo i bezpiecznie.