Wielkanoc

„Są takie święta raz do roku,
co budzą życie, budzą czas.
Wszystko rozkwita w słońca blasku
i wielka miłość rośnie w nas”

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, w którym symboliczne obrzędy religijne, tradycja ludowa
i świat przyrody splatają się w jedno. Dzieci z grupy Smerfów przybliżyły nam tradycje wielkanocnego stołu, opowiedziały Wielkanocna bajkę o piękne zdobionych pisankach i kraszankach, o zającach
i bieluteńkim baranku. Na koniec obdarowane dzieci upominkami od zajączka do swojego wielkanocnego koszyczka głośno życzyły WESOŁEGGO ALLELUJA!

Takie spotkania niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają świąteczny nastrój oraz pomagają w integracji dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Rodzicom i Dzieciom oraz wszystkim przyjaciołom naszego przedszkola życzymy zdrowych, radosnych
i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa a także odpoczynku w rodzinnym gronie.