Przejdź do treści
Przedszkole Nr 1
2
3
4
5
6
7
8
9
Przejdź do stopki

Grupa III: Krasnale - rok 2022/2023

Treść

Zakończenie roku przedszkolnego

Zakończenie roku przedszkolnego

27.06.2023 w grupie Krasnali odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną, na którą zostali zaproszeni rodzice.

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

W dniu 26 maja 2023 roku grupa Krasnali zorganizowała wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Wydarzenie miało na celu uczczenie więzi rodzinnych oraz umożliwienie dzieciom i ich rodzinom spędzenia wspólnego czasu w przedszkolu. 

Wycieczka do szkoły

Wycieczka do szkoły

Wycieczka ,,Krasnali” do szkoły, udział w lekcji i zwiedzanie szkoły była ciekawym i wartościowym doświadczeniem dla przedszkolaków, którzy niedługo będą stawiać pierwsze kroki w szkolnej rzeczywistości.

Konkurs Plastyczny

Konkurs Plastyczny "Nasza Rodzina razem się trzyma!"

Dnia 29 marca 2023 r. nasze przedszkolaki z grupy Krasnale odebrały nagrody za wyróżnienie w III edycji Konkursu Plastycznego “Nasza Rodzina razem się trzyma!” organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu Filię w Gorlicach.

Wiosenne spotkanie w bibliotece

Wiosenne spotkanie w bibliotece

W czwartek 16 marca mieliśmy przyjemność odwiedzić zaprzyjaźnioną Miejską Bibliotekę. Tematem spotkania była wiosna oraz zmiany, jakie wraz z nią następują w przyrodzie.

Spotkanie z architektem zieleni

Spotkanie z architektem zieleni

W środę 15.03.2023 r. grupę Krasnali odwiedziła Pani Ilona, mama kolegi z grupy średniaków, która opowiedziała dzieciom o swojej pracy związanej z projektowaniem zieleni.

Wycieczka na pocztę

Wycieczka na pocztę

Dnia 09.12.2022 w piątek grupa ,,Krasnali” wybrała się na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z zakresem usług pocztowych oraz pracą listonosza.

Spacerkiem po Gorlicach

Spacerkiem po Gorlicach

Realizując tematykę tygodnia ,,Gorlice – moja mała ojczyzna” grupa ,,Krasnali” wybrała się na wycieczkę do Muzeum Regionalnego im. Ignacego Łukasiewicza, by lepiej poznać historię swojego miasta.

Dzień chleba

Dzień chleba

Dzień Chleba – pod takim hasłem przebiegły zajęcia w grupie starszaków - Krasnali. Chleb w naszej tradycji ma bardzo duże znaczenie. Takie właśnie wartości chcieliśmy przekazać naszym wychowankom podczas tych zajęć.

83158