Przejdź do treści
Przedszkole Nr 1
2
3
4
5
6
7
8
9
Przejdź do stopki

Zakończenie roku przedszkolnego

Zakończenie roku przedszkolnego

Treść

27.06.2023 w grupie Krasnali odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną, na którą zostali zaproszeni rodzice. Uroczystość rozpoczęła dyrektor przedszkola Pani Dorota Makowska serdecznie witając wszystkich obecnych. Podczas występów starszaki miały okazję zaprezentować to, czego nauczyły się przez cały rok. Ich występ był pełen radości, zaangażowania i umiejętności, które zdobyli pod opieką nauczycieli. Po występach, dyrektor zabrała głos, składając serdeczne gratulacje dla wszystkich dzieci za ich osiągnięcia w ciągu roku wręczając dyplomy i upominki. Podziękowała również nauczycielom i pozostałym pracownikom przedszkola za ich wysiłek i poświęcenie. W swoim przemówieniu podkreśliła, jak ważne jest wsparcie rodziców w rozwoju przedszkolaków.

Rodzice również mieli również okazję wyrazić wdzięczność nauczycielom i pozostałym pracownikom przedszkola za ich profesjonalizm i poświęcenie.

Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem, podczas którego wszyscy mogli spędzić czas na rozmowach i integracji.

W następnym dniu dzieci pożegnały się z paniami, kolegami i koleżankami z pozostałych grup, z personelem przedszkola prezentując jeszcze raz swój program artystyczny.

Życząc wspaniałych wakacji i urlopów odjechały wakacyjnym pociągiem.

76720