Grupa III: Krasnale - rok 2023/2024

,,W Krainie bajek”

W ostatnich latach bardzo często mówi się o potrzebie czytania dzieciom. Stały kontakt z książką i biblioteką zapewnia dzieciom rozwój zainteresowań czytelniczych, umiejętność korzystania ze źródeł informacji, trwałe przeżycia estetyczne i emocjonalne.

Wycieczka na pocztę

29 listopada grupa ,,Krasnali” wybrała się na wycieczkę na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty i pracą listonosza. Dzieci poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu oraz dowiedziały się jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza.

Zdrowie na talerzu

Realizując tematykę ,,Zdrowie na talerzu ” grupa Krasnali uczestniczyła w warsztatach kulinarnych, własnoręcznie wykonała sałatkę owocową.

Dzień kropki

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki, wspaniałe święto celebrujące inność, kreatywność i rozwijanie ukrytego potencjału. W tym dniu Krasnale uczestniczyły w wielu zabawach, które wyzwalały pozytywne wrażenia płynące ze wspólnego działania.