Wiosenne spotkanie w bibliotece

W czwartek 16 marca mieliśmy przyjemność odwiedzić zaprzyjaźnioną Miejską Bibliotekę. Tematem spotkania była wiosna oraz zmiany, jakie wraz z nią następują w przyrodzie. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania ,,Zwiastuny wiosny”, chętnie odpowiadały na pytania, odgadywały zagadki, rozpoznawały i przeliczały pierwsze oznaki wiosny. Dużą radość sprawiła dzieciom aktywność plastyczna. Kolorowały wiosenne kwiaty, chętne dzieci je same wycinały. Gotowe sylwety przyklejały na tablicę obok Pani Wiosny. Przy muzyce ilustrowały ruchem budzące się do życia rośliny. Wspaniałą zabawę zakończyły pozując do wspólnego zdjęcia z Panią Wiosną. Dziękujemy Paniom bibliotekarkom za to ciekawe spotkanie i już nie możemy doczekać się następnego.