Obchody Dnia Dziecka

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat – Janusz Korczak.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Tradycyjnie w naszym przedszkolu Dzień Dziecka obchodzony jest przez kilka dni podczas których na dzieci czeka wiele niespodzianek i atrakcji.

27.05 w ,,Oceanarium" poznaliśmy faunę i florę świata podwodnego.

1.06 nasza grupa wystawiła przedstawienie teatralne ,,O wesołej Ludwiczce” dla młodszych grup przedszkolnych. Odwiedzili również nasze przedszkole mili goście Pan Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla i jego zastępca Pan Łukasz Bałajewicz, którzy złożyli wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta  i wręczyli  prezenty – książeczkę pt. ,,Cudowna lampa Łukasiewicza”.

02.06 wybraliśmy się na wycieczkę do ,,Zagrody Kopytkowo”, gdzie poznaliśmy wiele zwierząt, świetnie bawiliśmy się na łonie natury, a kiełbaska z grilla smakowała wszystkim jak nigdy dotąd.

03.06 odwiedziliśmy zaprzyjaźnioną bibliotekę. Tam czekały na nas zabawy cyrkowo-żonglerskie. Na koniec wysłuchaliśmy bajkę  pt. ,,Cudowna lampa Łukasiewicza”. Po obiedzie odbyło się wyjście do kina. Tam obejrzeliśmy bajkę pt.,,Psi patrol".

06.06 wzięliśmy udział w turnieju gier i zabaw ,,Mały mistrz" organizowanej przez OSiR. Podczas rywalizacji międzyprzedszkolnej zdobyliśmy 3 miejsce!

Mamy nadzieję, że Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był naprawdę wyjątkowy i każdy znalazł coś dla siebie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.