Przejdź do treści
Przedszkole Nr 1
2
3
4
5
6
7
8
9
Przejdź do stopki

Zakończenie roku przedszkolnego

Treść

6 lipca 2020

 

„Jak szybko mijają chwile, jak szybko mija czas….”

 

       We wtorek 30 czerwca 2020 roku o godzinie 16.00  w naszym ogrodzie przedszkolnym, przy pięknej, słonecznej pogodzie żegnaliśmy się z naszymi starszakami, którzy od września rozpoczną naukę w szkole podstawowej. Niektóre dzieci spędziły w naszym przedszkolu 4 lata, inne trochę mniej. To pożegnanie było inne niż dotychczas, bo przypadało na czas epidemii. Nie było wierszy, piosenek, tańców, które zazwyczaj towarzyszyły takim uroczystym chwilom, gdy dzieci prezentują się w przedszkolu po raz ostatni. Z zachowaniem wszelkich środków ostrożności dzieci wraz z rodzicami ustawiły się w bezpiecznej odległości. Pani Dyrektor powitała  zebranych rodziców i dzieci. Następnie podziękowała dzieciom za wspólnie spędzony czas w naszym przedszkolu, za zabawę, naukę i pracę z rówieśnikami. Rodzicom podziękowała za współpracę i zaufanie w stosunku do naszego personelu. Dzieci odebrały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe Dyplomy ukończenia przedszkola oraz drobne upominki. Były również podziękowania rodziców i kwiaty dla Pani Dyrektor, nauczycieli i personelu przedszkola oraz ostatnie pamiątkowe zdjęcia.

Żegnając się z naszymi starszakami życzymy wszystkim powodzenia i sukcesów w szkole oraz zdrowych i bezpiecznych wakacji.

65159